Smoke (1.4.7) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Development
sk: Vývoj

en: Type
sk: Typ

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Required
sk: Povinné

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Purpose
sk: Účel

en: Key
sk: Kľúč

en: Commerce
sk: Obchod

en: Results
sk: Výsledky

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Authentication
sk: Overenie

en: Webform
sk: Webformulár

en: Sitemap
sk: Mapa stránky

en: URL path
sk: URL cesta
