Smoke (1.4.17) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Type
cy: Math

en: Search
cy: Chwilio

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Key
cy: Allwedd

en: Results
cy: Canlyniadau

en: Webform
cy: Ffurf gwe
