Smoke (1.4.17) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Search
ka: ძიება

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Key
ka: გასაღები

en: Results
ka: შედეგები
