Smoke (1.4.17) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Search
th: ค้นหา

en: Required
th: จำเป็น

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Key
th: คีย์

en: Results
th: ผลลัพท์

en: Failed
th: ไม่ผ่าน

en: Passed
th: ผ่าน
