MailUp SMS (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: List
bg: Списък

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Password
bg: Парола

en: Account
bg: Акаунт
