MailUp SMS (8.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: List
bn: তালিকা

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Account
bn: এ্যাকাউন্ট
