MailUp SMS (8.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: List
cy: Rhestr

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Account
cy: Cyfrif
