MailUp SMS (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: List
eu: Zerrenda

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Password
eu: Pasahitza

en: Account
eu: Kontua
