MailUp SMS (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: List
hr: Popis

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Password
hr: Lozinka

en: Account
hr: Račun
