MailUp SMS (8.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: List
ka: სია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Password
ka: პაროლი
