MailUp SMS (8.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Account
kn: ಖಾತೆ
