MailUp SMS (8.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: List
te: జాబితా

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Account
te: ఖాతా
