MailUp SMS (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: List
vi: Danh sách

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Account
vi: Tài khoản
