SMS Android send message (1.0.2) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Author
ur: مصنف

en: Edit
ur: تدوین

en: Number
ur: نمبر

en: Message
ur: پیغام

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں
