SMS Android send message (1.0.3) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Author
sq: Autori

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Message
sq: Mesazhi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Authored on
sq: Krijuar më
