SMS Android send message (1.0.4) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Author
ja: 投稿者

en: Edit
ja: 編集

en: Number
ja: 数値

en: Message
ja: メッセージ

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: View
ja: ビュー

en: Custom
ja: カスタム

en: Fields
ja: フィールド

en: Arguments
ja: 引数

en: Template
ja: テンプレート

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Replacement patterns
ja: 置換パターン

en: Changed
ja: 変更済

en: @argument title
ja: @argument タイトル

en: @argument input
ja: @argument インプット
