SMS Android send message (1.0.4) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Author
sl: Avtor

en: Edit
sl: Uredi

en: Number
sl: Številka

en: Message
sl: Sporočilo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne
