SMS Android send message (1.0.5) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Author
os: Автор

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Number
os: Нымæц

en: Message
os: Хъусинаг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд
