SMS Android send message (1.0.6) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Author
nl: Auteur

en: Edit
nl: Bewerken

en: Number
nl: Getal

en: Message
nl: Bericht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: View
nl: Weergeven

en: Custom
nl: Aangepast

en: Fields
nl: Velden

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: @argument title
nl: @argument titel

en: @argument input
nl: @argument invoer
