SMS Android send message (1.0.8) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Author
da: Forfatter

en: Edit
da: Redigér

en: Number
da: Antal

en: Message
da: Meddelelse

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: View
da: Vis

en: Custom
da: Tilpasset

en: Fields
da: Felter

en: Arguments
da: Parametre

en: Template
da: Skabelon

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: Changed
da: Ændret

en: - Select -
da: - Vælg -

en: @argument title
da: @argument titel
