SMS Android send message (1.0.8) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Author
et: Autor

en: Edit
et: Muuda

en: Message
et: Teade

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Custom
et: Kohandatud

en: Fields
et: Väljad

en: Arguments
et: Argumendid

en: Template
et: Mall

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Changed
et: Muudetud

en: - Select -
et: - Vali -

en: @argument title
et: @argument pealkiri

en: @argument input
et: @argument sisend
