SMS Android send message (1.0.8) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Author
eu: Egilea

en: Edit
eu: Editatu

en: Number
eu: Zenbakia

en: Message
eu: Mezua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Fields
eu: Eremuak

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: @argument title
eu: @argument izenburua
