SMS Android send message (1.0.8) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Author
fa: نویسنده

en: Edit
fa: ویرایش

en: Number
fa: عدد

en: Message
fa: پیام

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: View
fa: مشاهده

en: Custom
fa: سفارشی

en: Fields
fa: فیلدها

en: Arguments
fa: آرگومان‌ها

en: Template
fa: قالب

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: token
fa: رمز

en: @argument title
fa: عنوان @argument
