SMS Android send message (1.0.8) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Author
gl: Autor/a

en: Edit
gl: Editar

en: Number
gl: Número

en: Message
gl: Mensaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Custom
gl: Personalizado

en: Fields
gl: Campos

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Template
gl: Modelo

en: Authored on
gl: Creado en

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Changed
gl: Cambiado

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: token
gl: símbolo

en: @argument title
gl: Título de @argument

en: @argument input
gl: Entrada de @argument
