SMS Android send message (1.0.8) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Author
id: Penulis

en: Number
id: Angka

en: Message
id: Pesan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: View
id: Lihat

en: Custom
id: Tersuai

en: Fields
id: Bidang isian

en: Arguments
id: Argumen-argumen

en: Authored on
id: Ditulis pada

en: Replacement patterns
id: Pola-pola penggantian

en: Changed
id: Berubah

en: - Select -
id: - Pilih -

en: @argument title
id: Judul @argument

en: @argument input
id: Masukan @argument
