SMS Android send message (1.0.8) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Author
jv: Penulis

en: Edit
jv: Sunting

en: Number
jv: Angka

en: Message
jv: Pesen

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: Custom
jv: Kostum

en: Fields
jv: Field

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: @argument title
jv: judhul @argument

en: @argument input
jv: input @argument
