SMS Android send message (1.0.8) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Author
mn: Зохиогч

en: Edit
mn: Засварлах

en: Number
mn: Дугаар

en: Message
mn: Зурвас

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
