SMS Android send message (1.0.8) - en to ms translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Author
ms: Pengarang

en: Edit
ms: Sunting

en: Number
ms: Nombor

en: Message
ms: Mesej

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Save
ms: Simpan

en: View
ms: Pandangan

en: Custom
ms: Tersuai

en: Fields
ms: Medan-medan

en: Authored on
ms: Dikarang pada

en: Replacement patterns
ms: Corak gantian

en: - Select -
ms: - Pilih -
