SMS Android send message (1.0.8) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Author
oc: Autor

en: Edit
oc: Modificar

en: Number
oc: Nombre

en: Message
oc: Messatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: View
oc: Veire

en: Custom
oc: Personalizat

en: Fields
oc: Camps

en: Template
oc: Modèl

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: Changed
oc: Modificat

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: @argument title
oc: Títol de @argument

en: @argument input
oc: Sasida de @argument
