SMS Android send message (1.0.8) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Author
pl: Autor

en: Edit
pl: Edytuj

en: Number
pl: Liczba

en: Message
pl: Wiadomość

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Custom
pl: Własne

en: Fields
pl: Pola

en: Arguments
pl: Argumenty

en: Template
pl: Szablon

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Changed
pl: Zmieniono

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: @argument title
pl: Tytuł argumentu @title

en: @argument input
pl: @argument wejściowy
