SMS Android send message (1.0.8) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Author
sk: Autor

en: Edit
sk: Upraviť

en: Number
sk: Číslo

en: Message
sk: Správa

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Custom
sk: Vlastná

en: Fields
sk: Polia

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Template
sk: Šablóna

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Changed
sk: Zmenené

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: The configuration has been updated.
sk: Konfigurácia bola aktualizovaná.
