SMS Android send message (1.0.8) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Author
sr: Аутор

en: Edit
sr: Измени

en: Number
sr: Број

en: Message
sr: Порука

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: Template
sr: Шаблон

en: Changed
sr: Промењен
