SMS Android send message (1.0.8) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Author
te: రచయిత

en: Edit
te: మార్చు

en: Number
te: సంఖ్య

en: Message
te: సందేశం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
