SMS Register Login (1.0.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Register
cs: Registrovat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Email
cs: E-mail

en: Phone
cs: Telefon

en: Phone Number
cs: Telefonní číslo

en: Create new account
cs: Vytvořit nový účet
