SMS Register Login (1.0.1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Register
de: Registrieren

en: Username
de: Benutzername

en: Login
de: Anmelden

en: Email
de: E-Mail

en: Phone
de: Telefonnummer

en: Phone Number
de: Telefonnummer

en: Create new account
de: Neues Benutzerkonto erstellen
