SMS Register Login (1.0.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Register
et: Registreeru

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Login
et: Sisselogimine

en: Email
et: E-kiri

en: Phone
et: Telefon

en: Create new account
et: Registreeru
