SMS Register Login (1.0.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Username
fa: نام کاربری

en: Login
fa: ورود

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Phone
fa: تلفن

en: Phone Number
fa: شماره تلفن

en: Create new account
fa: ایجاد حساب جدید
