SMS Register Login (1.0.1) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Phone
ga: Fón

en: Phone Number
ga: Fón

en: Create new account
ga: Cruthaigh cuntas nua
