SMS Register Login (1.0.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Register
gl: Rexistrar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Phone
gl: Teléfono

en: Create new account
gl: Crear nova conta
