SMS Register Login (1.0.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Register
he: הרשמה

en: Username
he: שם משתמש

en: Login
he: כניסה

en: Email
he: דוא"ל

en: Phone
he: טלפון

en: Create new account
he: הצטרפות
