SMS Register Login (1.0.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Register
hi: पंजीकृत

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: Email
hi: ईमेल

en: Phone
hi: फ़ोन

en: Create new account
hi: नया खाता खोलें

en: sms
hi: एसएमएस
