SMS Register Login (1.0.1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Email
hu: E-mail

en: Phone
hu: Telefon

en: Phone Number
hu: Telefonszám

en: Create new account
hu: Új fiók létrehozása

en: Verification code is expired.
hu: Megerősítő kód lejárt.

en: Invalid verification code.
hu: Helytelen megerősítő kód.

en: Phone number is now verified.
hu: Telefonszám megerősítve.
