SMS Register Login (1.0.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Register
is: Nýskráning

en: Username
is: Notendanafn

en: Login
is: Innskráning

en: Email
is: Netfang

en: Phone
is: Sími

en: Create new account
is: Stofna nýjan aðgang
