SMS Register Login (1.0.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Register
it: Registrati

en: Username
it: Nome utente

en: Login
it: Accedi

en: Email
it: E-mail

en: Phone
it: Telefono

en: Create new account
it: Crea nuovo profilo
