SMS Register Login (1.0.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Email
lv: E-pasts

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Phone Number
lv: Telefona numurs

en: Create new account
lv: Izveidot jaunu kontu
