SMS Register Login (1.0.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Email
mn: Имэйл

en: Create new account
mn: Бүртгүүлэх
