SMS Register Login (1.0.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Register
nl: Registreren

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Login
nl: Inloggen

en: Email
nl: E-mail

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: Create new account
nl: Nieuw account aanmaken

en: %email is an invalid email address.
nl: %email is een ongeldig e-mailadres.
