SMS Register Login (1.0.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Register
pl: Rejestracja

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Login
pl: Zaloguj

en: Phone
pl: Telefon

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: Create new account
pl: Utwórz nowe konto
