SMS Register Login (1.0.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Register
ro: Înscriere

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Email
ro: email

en: Phone
ro: Telefon

en: Create new account
ro: Crează cont nou
