SMS Register Login (1.0.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Register
ta: பதிவு செய்

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Login
ta: உள் நுழை

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Create new account
ta: புதிய கணக்கை உருவாக்கு
